Čo je dôležitejšie ako peniaze- NAUČTE SA, AKO VYBUDOVAŤ VÍŤAZNÝ TÍM...

Autor : Robert Kiyosaki

NAUČTE SA, AKO VYBUDOVAŤ VÍŤAZNÝ TÍM...

Veľa ľudí má nápady za milión dolárov. Sú sebavedomí a veria, že ich nový produkt alebo služba ich spravia bohatými a ich sny sa naplnia. Problém je, že väčšina ľudí nevie, ako zmeniť svoj nápad za milión na skutočných milión dolárov.
Najnovšia kniha Čo je dôležitejšie ako peniaze je iná než tie predošlé.
Autor vám v nej predstaví svojich osem poradcov, ktorí mu pomohli dosiahnuť úspech
a zarobiť peniaze.

Dozviete sa, aký dôležitý je etický kódex tímu, ako vytvoriť značku, ochrániť svoje aktíva, získať kapitál, využiť dlh na zbohatnutie a daňový systém vo svoj prospech, pretože práve dane sú pre väčšinu ľudí ich najväčším výdavkom.

Zoznámite sa aj s biznisovými modelmi, ktoré využívajú dnešní sociálni podnikatelia.
Ako napísal jeden z jeho poradcov: "S tým, ako táto kniha odhaľuje podstatu práce spoločnosti Rich Dad, by sa mohla stať jej doteraz najvýznamnejším projektom." Jej posolstvo spočíva v tom, že dobrý podnikateľ musí mať dobrý tím a zároveň odkazuje na lekciu bohatého otca, ktorá hovorí, že ak ste najmúdrejší človek vo vašom tíme, váš tím má problém. Túto lekciu dopĺňa aj jeden z jeho poradcov: "V tíme nie je miesto pre IBA JA."

"Negramotní v 21. storočí nebudú tí, ktorí nevedia čítať a písať, ale tí, ktorí sa nebudú vedieť učiť, zabúdať a znovu sa učiť."

Vyd. značka: Motýľ
Počet strán: 448
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2019
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 140 x 204 x 37 mm
Hmotnosť: 514 g
ISBN: 978-80-8164-176-3
EAN: 9788081641763 

Odosielame ihneď

7,00
Please select variants first

O autorovi

Je známy, ako autor knihy "Bohatý otec, chudobný otec". Robert zmenil spôsob, akým desiatky miliónov ľudí na celom svete premýšľajú o peniazoch. Je to podnikateľ, pedagóg a investor, ktorý verí, že svet potrebuje viac podnikateľov, ktorí budú vytvárať pracovné miesta.

Bol vyhlásený za vizionára, ktorý má dar na zjednodušenie zložitých konceptov - myšlienok týkajúcich sa peňazí, investovania, financií a ekonomiky. Podelil sa o svoju osobnú cestu k finančnej slobode spôsobmi, ktoré rezonujú medzi publikami všetkých vekových skupín a prostredí.

Známy je aj tým, že spolu s manželkou Kim vytvoril celosvetovo obľúbenú hru Cashflow, pri ktorej zábavnou formou učí deti a dospelých správne narábať s peniazmi. Robert je autorom 27 kníh, z toho dvoch kníh s Donaldom Trumpom, ktoré napísal ešte predtým, ako sa stal Donald Trump prezidentom Spojených štátov. Robert je častým hosťom rôznych televíznych programov a talkshows po celom svete. Je hostiteľom podcastu Radio Dad Radio Show a svetovo uznávaným rečníkom. Sám seba považuje za celoživotného študenta.

Oficiálna webstránka : www.richdad.com

Všetky knihy v našej ponuke od Roberta Kiyosakiho :