Čo ak toto je nebo

Autorka : Anita Moorjani

Čo nám bráni prežívať nebo na zemi a ako to zmeniť

Voľné pokračovanie úspešného medzinárodného bestsellera, v ktorom autorka na príkladoch z vlastného života poukazuje na to, že iba keď prestaneme podliehať všadeprítomným očakávaniam, môžeme začať slobodne prežívať život.

V knihe Umrieť a nájsť samu seba, ktorá sa stala bestsellerom New York Times, opísala Anita Moorjani svoj zážitok na prahu smrti. Keď však chcela podľa nových právd, ktoré pochopila, začať žiť svoj život, narazila na prekážku v podobe predpojatostí a zaužívaných názorov. A práve tieto kultúrne mýty nám často bránia, aby sme zistili, kým vlastne v skutočnosti sme a začali naplno žiť.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093012

ISBN 978-80-8109-301-2 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 9.11.2016

Počet strán 184

Väzba mäkká

Odosielame ihneď

9,99
Please select variants first

O autorke

Anita Moorjani je medzinárodnou rečníčkou a spisovateľkou. Po 4-ročnom namáhavom boji s rakovinou upadla do kómy. Keď sa jej lekári pokúšali zachrániť život, prežila svoj "zážitok blízko smrti". Dostala možnosť vrátiť sa do svojej fyzickej formy, alebo pokračovať do "novej ríše večnosti". Vybrala si prvú možnosť a do niekoľkých týždňov sa jej telo samo zbavilo všetkých nádorov. Lekári ju prehlásili za úplne zdravú.

Tento zážitok ju priviedol k napísaniu svojich diel, ktoré sa stali bestsellermi a po celom svete sa predalo viac ako milión kópií jej kníh, ktoré boli uverejnené vo viac ako 45 jazykoch. Anita bola obľúbencom zosnulého Dr. Wayna Dyera, ktorý ju uviedol na svetovú scénu už v roku 2011. Jej tvorba stále chytá za srdcia a púta pozornosť miliónov ľudí po celom svete. Prestížna publikácia Spojeného kráľovstva, Watkins Journal, zaraďuje Anitu medzi 100 najlepších z "Najvplyvnejších žijúcich duchovných na svete". "

Cestuje po svete a s ladnosťou jej vlastnou hovorí svoju "pravdu" pred vypredanými publikami. So svojim manželom Dannym žije v spojených štátoch amerických.

Oficiálna webstránka : www.anitamoorjani.com