Cesta

Autorka : Brandon Bays

Praktický návod na ozdravenie a oslobodenie sa

Keď Brandon Bays našli veľký nádor, vydala sa na výnimočnú cestu skúmania svojho tela a duše. Rozhodla sa odložiť operáciu a pokúsiť sa vyliečiť prirodzenou cestou. Do siedmich týždňov jej nádor zmizol.

Brandon využila svoje vedomosti z oblasti liečiteľstva a vydala sa ešte ďalej - hlboko do vlastnej duše, k svojej podstate, kde sa skrýva nekonečná múdrosť a schopnosť tela liečiť. Na základe vlastných skúseností potom zostavila návod na zistenie príčin psychických či fyzických problémov a postup ich následného prirodzeného liečenia.

Vo svetovom bestselleri Cesta odhaľuje Brandon celý tento príbeh, vďaka čomu čitateľ lepšie porozumie podstate jej terapie. Súčasťou knihy sú aj pracovné listy k praktizovaniu jednotlivých procesov Cesty, ktoré pomáhajú ľuďom na celom svete pri liečení rôznych druhov problémov.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081092176

ISBN 978-80-8109-217-6 

Rozmery 145 × 207 mm

Termín vydania 1.2.2013

Počet strán 200

Väzba mäkká

Odosielame ihneď

8,99
Please select variants first

Naša recenzia

Túto knihu mám veľmi rád. Keď som ju prvý krát bral do rúk, veľmi veľa som od nej očakával. Mnoho ľudí, aj u nás na Slovensku sa venuje práve metóde "Cesty", ktorú Brandon opisuje vo svojich knihách. Pravdupovediac, pre mňa je metóda tohto ozdravného procesu veľmi komplikovaná a nie som priaznivcom tejto formy liečenia. Tým však nechcem povedať, že kniha je zlá, jednoducho spirituálne obrady moc nemusím.

Knihu mám veľmi rád pre jej obsah a samotný život spisovateľky, ktorý v nej opisuje. Klobúk dole pred tým, ako si dokázala poradiť s nádorom o veľkosti basketbalovej lopty. Aj keby bol jej opisovaný životný príbeh vymyslený, tak či tak by bol zaujímavý. Tým, že si naozaj prešla uzdravením bez lekárskej asistencie, smekám klobúčik minimálne pred jej odvahou ísť do tohto alternatívneho procesu pri tak závažnej diagnóze.

Ako sama autorka opisuje, nebolo to jediné ťažké obdobie v jej živote a prišli pohromy porovnateľné s rakovinou. A v omnoho väčšom rozmere. To ako sa s týmto obdobím vysporiadala, dáva nádej veľa ľuďom, že naozaj všetko v živote je riešiteľné. Na konci knihy autorka opisuje podrobne terapeutický postup jej liečebného procesu, ktorý však ako som písal, ja moc neuznávam. Avšak dávam autorke za pravdu a pridávam sa k jej názoru, že všetky telesné choroby majú pôvod v psychike človeka. Toto potvrdilo a potvrdzuje veľa autorov, či už z medicínskeho, alebo alternatívneho liečiteľského prostredia.

Odporúčam ako oddychovú knihu a pre tých, ktorý majú chuť si svojpomocne vyskúšať jej liečebnú metódu. Budem rád za každú spätnú väzbu na tento uzdravovací proces od vás, čitateľov.

Obľúbený citát :"Nepýtajte sa, čo kto môže urobiť pre Vás, spýtajte sa, čo vy môžete urobiť pre neho."

Recenziu spracoval : Rasťo

O autorke

Brandon Bays je spisovateľka a celosvetovo uznávaná autorita v oblasti duševného zdravia a zmeny života k lepšiemu. Považujú ju za dynamickú, inšpiratívnu, inovatívnu na poli duševného zdravia a alternatívneho liečiteľstva. Práve jej príbeh spontánneho vyliečenia rakoviny, kedy jej už lekári nedávali žiadnu šancu na prežitie ju priviedol k tomu, aby sa o svoje skúsenosti podelila s ľuďmi po celom svete.

Je autorkou transformačného procesu "Cesta", kde sa snaží v ľuďoch prebudiť ich vlastnú silu a využiť ju v osobnom živote, či už na osobnostný rast, alebo na uzdravenie tela. Jej kniha "Cesta" sa stala veľmi úspešnou. Preložili ju do 10 jazykov a predala sa vo viac ako 1 milión výtlačkoch.

Všetky jej semináre a workshopy sú plné energie a entuziazmu, ktoré do svojej práce vkladá. Jej prácu ocenilo mnoho kolegov, či už z literárnej, alebo motivačnej sféry. Jej knihy sú zamerané nielen na uzdravovanie, ale aj na rozvoj osobnosti ako celku.

Oficiálna webstránka : www.thejourney.com

Všetky knihy v našej ponuke od Brandon Bays :