Cesta

Autorka : Brandon Bays

Vydavateľstvo : Eastone Books

Kategórie : Duchovný život Zdravie

Praktický návod na ozdravenie a oslobodenie sa

Keď Brandon Bays našli veľký nádor, vydala sa na výnimočnú cestu skúmania svojho tela a duše. Rozhodla sa odložiť operáciu a pokúsiť sa vyliečiť prirodzenou cestou. Do siedmich týždňov jej nádor zmizol.

Brandon využila svoje vedomosti z oblasti liečiteľstva a vydala sa ešte ďalej - hlboko do vlastnej duše, k svojej podstate, kde sa skrýva nekonečná múdrosť a schopnosť tela liečiť. Na základe vlastných skúseností potom zostavila návod na zistenie príčin psychických či fyzických problémov a postup ich následného prirodzeného liečenia.

Vo svetovom bestselleri Cesta odhaľuje Brandon celý tento príbeh, vďaka čomu čitateľ lepšie porozumie podstate jej terapie. Súčasťou knihy sú aj pracovné listy k praktizovaniu jednotlivých procesov Cesty, ktoré pomáhajú ľuďom na celom svete pri liečení rôznych druhov problémov.

  • EAN 9788081092176
  • ISBN 978-80-8109-217-6 
  • Rozmery 145 × 207 mm
  • Termín vydania 1.2.2013
  • Odosielame ihneď
7,39 € 8,99 €
Please select variants first

Naša recenzia

Túto knihu mám veľmi rád. Keď som ju prvý krát bral do rúk, veľmi veľa som od nej očakával. Mnoho ľudí, aj u nás na Slovensku sa venuje práve metóde "Cesty", ktorú Brandon opisuje vo svojich knihách. Pravdupovediac, pre mňa je metóda tohto ozdravného procesu veľmi komplikovaná a nie som priaznivcom tejto formy liečenia. Tým však nechcem povedať, že kniha je zlá, jednoducho spirituálne obrady moc nemusím.

Knihu mám veľmi rád pre jej obsah a samotný život spisovateľky, ktorý v nej opisuje. Klobúk dole pred tým, ako si dokázala poradiť s nádorom o veľkosti basketbalovej lopty. Aj keby bol jej opisovaný životný príbeh vymyslený, tak či tak by bol zaujímavý. Tým, že si naozaj prešla uzdravením bez lekárskej asistencie, smekám klobúčik minimálne pred jej odvahou ísť do tohto alternatívneho procesu pri tak závažnej diagnóze.

Ako sama autorka opisuje, nebolo to jediné ťažké obdobie v jej živote a prišli pohromy porovnateľné s rakovinou. A v omnoho väčšom rozmere. To ako sa s týmto obdobím vysporiadala, dáva nádej veľa ľuďom, že naozaj všetko v živote je riešiteľné. Na konci knihy autorka opisuje podrobne terapeutický postup jej liečebného procesu, ktorý však ako som písal, ja moc neuznávam. Avšak dávam autorke za pravdu a pridávam sa k jej názoru, že všetky telesné choroby majú pôvod v psychike človeka. Toto potvrdilo a potvrdzuje veľa autorov, či už z medicínskeho, alebo alternatívneho liečiteľského prostredia.

Odporúčam ako oddychovú knihu a pre tých, ktorý majú chuť si svojpomocne vyskúšať jej liečebnú metódu. Budem rád za každú spätnú väzbu na tento uzdravovací proces od vás, čitateľov.

Obľúbený citát :"Nepýtajte sa, čo kto môže urobiť pre Vás, spýtajte sa, čo vy môžete urobiť pre neho."

Recenziu spracoval : Rasťo