Bol som mizerný ču*ák

NÁŠ TIP

Autor : John Kim

Kniha, ktorú by si mal prečítať každý, muži i ženy. Trefne, s humorom a bez servítky vám tento "nas*atý terapeut" ukáže slabé miesta vo vašom živote a naučí vás, ako sa vyhnúť stereotypom, ktoré zhoršujú vaše vzťahy a vašu životnú pohodu.
Kniha ponúka 66 krátkych, mierne dráždivých kapitol o mužskej povahe, zdraví, vzťahoch, kariére, úspechu, komunikácii a o bežnom každodennom živote. Vďaka autorovým postrehom pochopíte, ako druhá strana vníma vaše správanie, vaše slová a vaše činy, a prečo vzniká medzi ľuďmi toľko nedorozumení.
John Kim si totiž na základe vlastných skúseností a bolestného rozvodu uvedomil, ako veľmi sa odlišuje správanie muža od správania chlapca - ktorým mnoho mužov zostáva aj po prekročení dospelosti. Učí, ako sa stať zodpovedným, láskavým k ľuďom, a stále pritom brať život s ľahkosťou a humorom.

Vyd. značka: NOXI
Počet strán: 296
Väzba: Paperback
Rok vydania: 2020
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 135 x 207 x 32 mm
Hmotnosť: 422 g
ISBN: 978-80-8111-548-6
EAN: 9788081115486 

Odosielame ihneď

12,90
Please select variants first

O autorovi

John Kim LMFT (alebo Nahnevaný terapeut) je priekopníkom v online koučingu. Po tom, ako pred siedmimi rokmi prešiel rozvodom, sa začal venovať "mužskej" terapií. Rýchlo si vybudoval oddaných fanúšikov, ktorí si obľúbili úprimné a autentické poznatky, ktoré voľne zdieľal na sociálnych sieťach.

Stiahol oponu a ukázal sa precvičovaním transparentnosti a zdieľaním svojho príbehu, čo sú terapeuti naučení nerobiť. Kim sa stal známym ako nekonvenčný terapeut. Postavil vlastný koučovací tím a založil sesterskú spoločnosť s názvom JRNI, ktorá vytvorila nový spôsob, ako pomôcť ľuďom a zmeniť spôsob života.

Žije v Los Angeles a popri svojej práci sa aktívne venuje aj blogovaniu. Po spomínanom rozvode založil blog a jeho prvý príspevok mal názov - "Moje posr*té pocity". Známy je aj tým, že svojich klientov koučuje z netradičných miest, ako napríklad z telocvične, počas jazdy svojou motorkou, alebo z kaviarní po celom svete.