Atómové návyky

NÁŠ TIP

Malé zmeny, pozoruhodné výsledky

Autor : James Clear 

Jednoduchý a overený spôsob, ako si vybudovať dobré návyky a zbaviť sa zlých

Atómové návyky ponúkajú overený návod, ako sa každý deň zlepšiť o jedno percento bez ohľadu na svoje ciele. Popredný svetový odborník na tvorbu návykov James Clear odhaľuje praktické stratégie, ktoré vás do detailov naučia, ako si dokonale osvojiť drobné prejavy správania, ktoré vedú k pozoruhodným výsledkom.
Ak vám padne zaťažko meniť návyky, problém nie je vo vás, ale v systéme, ktorý ste si vybrali. Neopakujete zlozvyky preto, že sa nechcete zmeniť, ale preto, že ste si na zmenu zvolili nesprávny systém. Nestúpate na úroveň svojich cieľov, klesáte na úroveň svojich systémov. S Atómovými návykmi získate plán, ktorý vám pomôže vystúpiť na novú úroveň.
James Clear dokáže rozložiť komplikované témy na jednoduché prejavy správania, ktoré sa dajú okamžite zaviesť do každodenného života a práce. Čerpá z biológie, psychológie a neurovied, aby vytvoril zrozumiteľnú príručku o tom, ako docieliť, aby ste dobré návyky vnímali ako nevyhnutné a zlé ako nemožné. Čitateľov inšpiruje a pobaví aj pravdivými príbehmi zlatých olympijských medailistov, oceňovaných umelcov, úspešných podnikateľov, život zachraňujúcich lekárov a hviezdnych komikov, ktorí sa pomocou umenia malých návykov vyšvihli na vrchol svojej profesie.
Atómové návyky zmenia spôsob, akým uvažujete o pokroku, a poskytnú vám nástroje a techniky, aby ste sa dokázali posunúť vyššie - či už ste športovec a chcete vyhrať preteky, líder, ktorý túži zoptimalizovať svoj podnik, alebo jednotlivec, ktorý by chcel skončiť s fajčením, schudnúť, zbaviť sa stresu či dosiahnuť trvalý úspech.

Vydavateľ Tatran

ISBN 978-80-222-0999-1

Rok vydania 2019

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 296

Väzba pevná

Hmotnosť 520 g

Rozmer 147 x 299

Odosielame do 48 hodín

13,90
Please select variants first

O autorovi

James Clear je autorom bestselleru Atómové návyky # 1 v New York Times , z ktorého sa po celom svete predalo viac ako 4 milióny kópií. Jeho práca sa objavila v časopisoch Entrepreneur, Time magazine, Wall Street Journal a CBS This Morning. Jeho buletín 1-2-3 je obľúbený u mnohých ľudí po celom svete, v ktorom do detailov rozoberá jeho obľúbenú tému - návyky.

Okrem písania sa mi občas prednáša vo veľkých spoločnostiach a na rôznych podujatiach. Medzi jeho klientov patria spoločnosti, ako napríklad Capital One, Cisco, General Electric, Honda, Intel, LinkedIn, Lululemon, McKinsey & Company, Merrill Lynch a mnoho ďalších.

Oficiálna webstránka : www.jamesclear.com