Archetypy

Zistite svoj typ a pochopte, kto ste

Autor : Caroline Myss 

Nik z nás nedostal na začiatku života manuál o tom, kým je, aké sú jeho prednosti, nedostatky a čomu by sa mal venovať, aby žil naplnený a bohatý život. Aby sme si odpovedali na tieto otázky, musíme pátrať hlboko vo svojom vnútri a objaviť svoje skutočné ja. Tento odtlačok vlastného ja, taký dôležitý, ba až určujúci na našej ceste za šťastným a naplneným životom, v sebe nesú archetypy. Človeka nemožno redukovať iba na to, aké má osobnostné rysy, zvyky, či na to, aké dosiahol úspechy. Sme komplexné bytosti s individuálnymi snami, skúsenosťami a ambíciami kozmických rozmerov. Nemrhajte časom tým, že sa podceňujete. Snívajte vo veľkom... využite energiu svojho archetypu a umožnite vyniknúť svojmu skutočnému poslaniu.
Cieľom života nie je zdanlivé bezpečie a nečinnosť. Chcete ho prežiť sebanaplňujúco? Potom konajte! A začnite poznaním svojho archetypu. Ste obhajca, umelec, športovec, opatrovateľ, človek módy a štýlu, intelektuál, kráľ, rebel, duchovne založený či vizionár? Ako to ovplyvňuje váš život? Čo je vašou výhodou, aké máte tienisté stránky a na čom musíte popracovať? Odpoveď nájdete v tejto knihe. 

Vydavateľ Eastone Books

ISBN 978-80-8109-220-6

Rok vydania 2013

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 234

Väzba brožovaná

Rozmer 145 x 207

Odosielame ihneď

9,99
Please select variants first

O autorke

Caroline Myss je päťnásobná autorka bestsellerov v New York Times a medzinárodne uznávaná rečníčka v oblasti ľudského vedomia, duchovnosti a mystiky, zdravia, energetickej medicíny a vedy o lekárskej intuícii. Caroline založila v roku 2003 vlastný vzdelávací inštitút CMED (Caroline Myss Education), ktorý ponúka rozmanitú škálu programov zameraných na osobný rozvoj a priťahuje študentov z celého sveta. Okrem moderovania týždennej rozhlasovej show v sieti Hay House organizuje Caroline aj medzinárodný seminár a plán prednášok.

Caroline vyvinula odbor Energetická anatómia, veda, ktorá koreluje špecifické vzorce emocionálneho / psychologického / fyzického / duchovného stresu s chorobami. Jej výskum sa ukázal natoľko presný, že sa stal predmetom jej knihy, ktorý sa stal okamžite celosvetovým bestsellerom.

Oficiálna webstránka : www.myss.com