Ako si získavať priateľov a pôsobiť na ľudí

NÁŠ TIP

Autor : Dale Carnegie

Pomocou tejto knihy sa zbavíte bežných rutinných postupov, prídu Vám na um zaujímavé myšlienky, ľahko a rýchlo získate nových priateľov, vzrastie Vaša popularita, dokážete získať iných na Vašu stranu, poradíte si pri riešení sťažností, naučíte sa vyhýbať konfliktom, nebudete mať ťažkosti pri komunikácii s ľuďmi, stane sa z Vás zábavný spoločník...začnete uprednostňovať knihy pred sledovaním televíznych správ, hrať pexeso v kruhu rodiny a možno získate aj zmysel pre humor.

Vyd. značka: Príroda
Počet strán: 263
Väzba: Knihy viazané
Rok vydania: 2002
Poradie vydania: 1.
Rozmer: 135 x 205 x 10 mm
Hmotnosť: 200 g
ISBN: 80-07-01365-2
EAN: 9788007013650 

Odosielame ihneď

7,60
Please select variants first

O autorovi

Dale Carnegie patrí medzi priekopníkov v oblasti osobnostného rozvoja. Svoju profesnú kariéru začal, keď sa začal venovať predaju mydiel, bravčovej masti a slaniny. Onedlho stal najlepším obchodným zástupcom svojej spoločnosti. Z ušetrených 500 dolárov sa rozhodol odísť zo svojho zamestnania a odsťahovať sa do New Yorku. Tam najprv skúsil kariéru herca a až následne našiel to, čo ho previedlo jeho celým životom a prinieslo mu nevídaný úspech. Stal sa rečníkom.

Začal organizovať rečnícke kurzy a kurzy zamerané na rozvoj osobnosti. Tie mu zo začiatku príliš nevynášali, avšak zabojoval a jeho kurzy sa stali veľmi obľúbenými. V tej dobe zarábal týždenne neuveriteľných 500 dolárov(ekvivalent dnešných 12.800 USD).

Po odkrútení si služby v armáde USA počas prvej svetovej vojny začal v roku 1916 prednášať v New Yorku v Carnegie Hall. Jeho prednášky boli venované najmä obchodníkom a niesli názvy ako napríklad "Prejav na verejnosti : Praktický kurz pre obchodníkov", alebo "Prejav na verejnosti a jeho vplyv na podnikanie".

Mnohé z jeho kníh sú stále medzi svetovými bestsellermi aj niekoľko desiatok rokov po jeho smrti a boli preložené do 36 svetových jazykov. Vo svojej spoločnosti Dale Carnegie Associates Inc. sa venoval tozvoju firiem a ich vedúcich zamestnancov. Na jeho prácu nadviazali aj jeho nasledovatelia v spoločnosti a v súčasnosti ju tvorí viac ako 160 poradcov, ktorí vyškolili už viac ako 7 miliónov ľudí po celom svete.

Všetky knihy v našej ponuke od Dala Carnagieho :