Ako poraziť recesiu

Plán na prežitie v podnikaní

Autor : Nicholas Bate

176 praktických, jednoduchých, okamžite aplikovateľných rád pre podnikateľov nielen v časoch finančnej krízy
Kniha Ako poraziť recesiu ponúka praktický návod pre firmy a podnikateľov ako sa vysporiadať so súčasnou ekonomickou krízou s minimálnymi stratami a ako dostať svoje podnikanie čo najrýchlejšie pod kontrolu. Venuje sa všetkým oblastiam firemného podnikania - financie, marketing, obchod, ľudské zdroje, organizácia práce, inovácie, riadenie, komunikácia, investície a strategický rozvoj.

Vydavateľstvo : Eastone Books

EAN 9788081090882 

ISBN 978-80-8109-088-2 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 1.5.2009

Počet strán 170

Väzba brožovaná

Odosielame ihneď

9,99
Please select variants first

O autorovi

Nicholas Bate zameral svoj život na podporu ľudí, ktorí chcú využívať svoj skutočný a plný potenciál. Pracuje pre menšiu konzultačnú firmu Strategic Edge, ktorá sa špecializuje na vytváranie dlhodobých konkurenčných výhod pre svojich klientov prostredníctvom individuálnych analýz. Medzi jeho klientov patria okrem iných Royal Sun Alliance, Starbucks, Microsoft, The BBC a Oxfam.

Je autorom priekopníckeho seminára "Personal Excellence", programu používaného ako základ pre kultúrne zmeny v mnohých organizáciách. Okrem tohto seminára zaviedol aj mnoho prevratných koncepcií rozvoja v oblasti vedenia, budovania tímu a predaja. Nicholas je mnohými spoločnosťami hodnotený ako inšpiratívny, ale zároveň veľmi pragmatický rečník. Vyučuje po celom svete a je obzvlášť zručný v práci s veľkým publikom.

oficiálna webstránka : www.nicholasbate.typepad.com