Ako nepodľahnúť diablovi

tajomstvo slobody a úspechu

Autor : Napoleon Hill

Vydavateľstvo : Citadella

Kategórie : Životný štýl Motivácia

Čítanie tejto inšpiratívnej knihy vám pomôže dostať sa z letargie a preorientovať sa z negatívneho zmýšľania na pozitívne. Dostane vás na novú, šťastnú cestu jasnejšej, lepšej a úspešnejšej budúcnosti. Tak ako Hill, aj vy ste tu preto, aby ste zvládli svoj strach, a aby ste mu nedovolili ovládať vás. Musíte byť vášnivo zameraný na svoj cieľ a rozhodnúť sa, kým chcete byť a konať tak, aby ste dosiahli svoje túžby. Na ceste za objavovaním úžasných myšlienok Hilla pochopíte, že sa s nimi dokážete stotožniť a dokonca prekonať, ak naozaj chcete, pretože vás nič nemôže zastaviť. Hill správne povedal: "Vaše obmedzenia sú výtvorom vás samotných". Táto kniha vám pomôže uvedomiť si, že ak využijete poznanie získané z rozhovorov s päťsto najúspešnejšími ľuďmi našich čias, ste schopný prelomov. Zistíte, či je diabol, s ktorým Hill vedie rozhovor, skutočný alebo imaginárny, podobne ako diabol alebo diabli, s ktorými možno zápasíte vy sami, vo svojom živote a životných skúsenostiach.

  • ISBN 978-80-89628-52-0
  • Rok vydania 2014
  • Jazyk Slovenský jazyk
  • Počet strán 215
  • Väzba brožovaná
  • Hmotnosť 300 g
  • Rozmer 140 x 200
  • Odosielame do 48 hodín
10,99 € 12,90 €
Please select variants first

Naša recenzia

Dúfam, že Napoleon Hill túto knihu dopísal v plnom zdraví a bez akýchkoľvek následkov. Túto knihu totiž napísal ako rozhovor seba a diabla (tiež seba), čo chce značnú dávku predstavivosti

Poukazuje najmä na dva základné prvky, prečo ľudia v živote nedosahujú to, po čom túžia a to sú hypnotický rytmus a nechať sa vliecť. To, čo tieto slovné spojenia znamenajú však nechám na vás. Popri tradičných témach jeho diel však zameriava svoju pozornosť aj na menej známe témy ako sebadisciplína, obozretnosť a harmónia.

Priznávam, zo začiatku som mal problém si zvyknúť na tento štýl čítania, ale zvládol som to. Knihu doplnila svojimi poznámkami Sharon Lechterová, ktorá je známa so spoluprácou s Robertom Kiyosakim.

Recenziu spracoval : Rasťo

Všetky knihy v ponuke od Napoleon Hill :