Ako nepodľahnúť diablovi

tajomstvo slobody a úspechu

Autor : Napoleon Hill

Čítanie tejto inšpiratívnej knihy vám pomôže dostať sa z letargie a preorientovať sa z negatívneho zmýšľania na pozitívne. Dostane vás na novú, šťastnú cestu jasnejšej, lepšej a úspešnejšej budúcnosti. Tak ako Hill, aj vy ste tu preto, aby ste zvládli svoj strach, a aby ste mu nedovolili ovládať vás. Musíte byť vášnivo zameraný na svoj cieľ a rozhodnúť sa, kým chcete byť a konať tak, aby ste dosiahli svoje túžby. Na ceste za objavovaním úžasných myšlienok Hilla pochopíte, že sa s nimi dokážete stotožniť a dokonca prekonať, ak naozaj chcete, pretože vás nič nemôže zastaviť. Hill správne povedal: "Vaše obmedzenia sú výtvorom vás samotných". Táto kniha vám pomôže uvedomiť si, že ak využijete poznanie získané z rozhovorov s päťsto najúspešnejšími ľuďmi našich čias, ste schopný prelomov. Zistíte, či je diabol, s ktorým Hill vedie rozhovor, skutočný alebo imaginárny, podobne ako diabol alebo diabli, s ktorými možno zápasíte vy sami, vo svojom živote a životných skúsenostiach.

 Vydavateľ Citadella

ISBN 978-80-89628-52-0

Rok vydania 2014

Jazyk Slovenský jazyk

Počet strán 215

Väzba brožovaná

Hmotnosť 300 g

Rozmer 140 x 200

Odosielame do 48 hodín

12,90
Please select variants first

Naša recenzia

Dúfam, že Napoleon Hill túto knihu dopísal v plnom zdraví a bez akýchkoľvek následkov. Túto knihu totiž napísal ako rozhovor seba a diabla (tiež seba), čo chce značnú dávku predstavivosti

Poukazuje najmä na dva základné prvky, prečo ľudia v živote nedosahujú to, po čom túžia a to sú hypnotický rytmus a nechať sa vliecť. To, čo tieto slovné spojenia znamenajú však nechám na vás. Popri tradičných témach jeho diel však zameriava svoju pozornosť aj na menej známe témy ako sebadisciplína, obozretnosť a harmónia.

Priznávam, zo začiatku som mal problém si zvyknúť na tento štýl čítania, ale zvládol som to. Knihu doplnila svojimi poznámkami Sharon Lechterová, ktorá je známa so spoluprácou s Robertom Kiyosakim.

Recenziu spracoval : Rasťo

O autorovi

Napoleon Hill bol americký spisovateľ a celoživotný "pozorovateľ" životov a osudov úspešných ľudí. Či už sa jednalo o Thomasa Alvu Edisona, Henryho Forda, alebo Dala Carnagieho, hľadal u nich spoločné znaky ich úspechu a na základe týchto zistení napísal jeho najznámejšie dielo Mysli a zbohatni, ktoré patrí k najpredávanejším knihám v oblasti osobnostného rozvoja.

Jeho, asi najznámejším výrokom je : "Čokoľvek si ľudská myseľ dokáže predstaviť, to dokáže aj uskutočniť. Skúmal, ako sila osobných presvedčení dokáže vplývať na úspech a ako aj bežní ľudia dokážu pomocou istých vzorcov dosiahnuť neobyčajný úspech.

Počas dlhých 20 rokov sprevádzal oceliarskeho magnáta Andrewa Carnegieho a práve on bol iniciátorom jeho výskumu. Výsledky tohto výskumu publikovali najskôr v príručke Zákon úspechu a až neskôr sa pretavil do vyššie spomínaného diela Mysli a zbohatni.

Všetky knihy v našej ponuke od Napoleona Hilla :