7 návykov skutočne efektívnych ľudí

BESTSELLER

Autor : Stephen R. Covey

Zásady rozvoja osobnosti, ktoré zmenia váš život a vzťahy s inými


Uznávaný odborník na vedenie ľudí a poradca mnohých svetových spoločností v knihe definuje sedem hlavných princípov, ktoré sú základom pre vytvorenie cieľavedomej, vnútorne vyrovnanej osobnosti a kľúčom pre dosiahnutie úspešného, harmonického života. Stephen Covey na konkrétnych príkladoch demonštruje, ako dodržiavanie jeho siedmich zásad úspechu prinieslo ľuďom úžasné výsledky v rozvoji ich vlastnej osobnosti aj vo vzťahoch k iným.
Dnes už klasická kniha 7 návykov skutočne efektívnych ľudí je jednou z najpredávanejších kníh na svete, predalo sa z nej viac ako 15 miliónov výtlačkov a preložili ju do 40 jazykov. Bola zaradená medzi sto najdôležitejších kníh 20. storočia. V slovenskom jazyku vychádza po prvýkrát. 

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081091438

ISBN 978-80-8109-143-8 

Rozmery 155 × 225 mm 

Termín vydania 1.9.2010

Počet strán 344

Väzba brožovaná

Odosielame ihneď

15,99
Please select variants first

O autorovi

Stephen R. Covey bol americký lektor a tréner líderstva, prednášajúci na univerzite Jon M. Huntsman School of Business v Utahu, USA, a autor bestselleru 7 návykov skutočne efektívnych ľudí. Bol otcom deviatich detí a starým otcom päťdesiatich dvoch vnúčat. V roku 2003 dostal cenu za otcovstvo od Národnej otcovskej iniciatívy (National Fatherhood Initiative). Jeho vyznanie aj autorská činnosť boli spätá s Cirkvou Ježiša Krista Svätých posledných dní, ako mormónsky misionár pôsobil dva roky v Anglicku.

Jeho spoločnosť Covey Leadership a spoločnosť Franklin Quest uzavreli partnerstvo, čím vznikla celosvetovo uznávaná a vyhľadávaná spoločnosť FranklinCovey, ktorá sa špecializuje na poradenstvo v oblasti osobnostného rozvoja. Väčšinou sa zameriava na korporátny svet a jej služby využívajú pre vzdelávanie zamestnancov tie najväčšie spoločnosti sveta.

Samotný Covey sa taktiež venoval poradenstvu ohľadne rodinného života. Jeho knihy sa stali ihneď po vydaní bestsellermi a predalo sa z nich cez 20 miliónov kópií.

Všetky knihy v našej ponuke od Stephen Covey :