7 návykov dobre fungujúcich manželstiev

Autori : Dr. Stephen R. Covey, Sandra Covey, Dr. John Covey, Jane Covey

Ako urobiť vzťah prioritou v turbulentnom svete

V dnešnom svete nestačí iba túžiť po vybudovaní pevného manželstva a rodiny. Na to, aby sa človek úspešne popasoval s touto výzvou, potrebuje nadobudnúť nové nastavenie mysle, nový súbor schopností a nový súbor nástrojov. Ak máme na zmeny reagovať efektívne, naše vzťahy musia byť založené práve na takých princípoch, ktoré efektívnosť zabezpečujú.

Užitočné návyky v tejto knihe opisujú nastavenie mysle a súbor schopností, ktoré prešli skúškou času. Využívajú ich milióny ľudí po celom svete, aby sa vyhli fatálnym chybám, ktoré by ich mohli stáť manželstvo a rodinu. Začítajte sa do veľmi praktických a podnetných rád členov rodiny jedného z najuznávanejších koučov a konzultantov na svete, akým bol Stephen R. Covey.

Vydavateľstvo Easto Books

EAN 9788081094163

ISBN 978-80-8109-416-3 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 3.5.2021

Počet strán 144

Väzba brožovaná

Odosielame ihneď

9,99
Please select variants first

O autorovi

Stephen R. Covey bol americký lektor a tréner líderstva, prednášajúci na univerzite Jon M. Huntsman School of Business v Utahu, USA, a autor bestselleru 7 návykov skutočne efektívnych ľudí. Bol otcom deviatich detí a starým otcom päťdesiatich dvoch vnúčat. V roku 2003 dostal cenu za otcovstvo od Národnej otcovskej iniciatívy (National Fatherhood Initiative). Jeho vyznanie aj autorská činnosť boli spätá s Cirkvou Ježiša Krista Svätých posledných dní, ako mormónsky misionár pôsobil dva roky v Anglicku.

Jeho spoločnosť Covey Leadership a spoločnosť Franklin Quest uzavreli partnerstvo, čím vznikla celosvetovo uznávaná a vyhľadávaná spoločnosť FranklinCovey, ktorá sa špecializuje na poradenstvo v oblasti osobnostného rozvoja. Väčšinou sa zameriava na korporátny svet a jej služby využívajú pre vzdelávanie zamestnancov tie najväčšie spoločnosti sveta.

Samotný Covey sa taktiež venoval poradenstvu ohľadne rodinného života. Jeho knihy sa stali ihneď po vydaní bestsellermi a predalo sa z nich cez 20 miliónov kópií.

Všetky knihy v ponuke od Stephen Covey :