5 úrovní líderstva

Overené kroky ako maximalizovať váš potenciál

Autor : John C. Maxwell 

Vydavateľstvo : Citadella

Kategórie : Práca Manažment

Najpredávanejší autor rebríčka bestsellerov New York Times John C. Maxwell vysvetľuje, ako funguje skutočné líderstvo a sprístupňuje ho všetkým. Líderstvo nevyplýva z vášho titulu. Byť menovaný na nejakú pozíciu je v skutočnosti len prvou a najnižšou z piatich úrovní, ktoré dosahuje každý efektívny líder. Ak sa chcete stať viac než iba šéfom, ktorého ľudia musia nasledovať, potrebujete zvládnuť schopnosť inšpirovať a budovať tím, ktorý neprodukuje len výsledky, ale aj budúcich lídrov.
Úrovne líderstva :
1. Postavenie - Ľudia vás nasledujú, lebo musia.
2. Súhlas - Ľudia vás nasledujú, lebo chcú.
3. Produkcia - Ľudia vás nasledujú pre to, čo ste vykonali pre organizáciu.
4. Personálny rozvoj - Ľudia vás nasledujú pre to, čo ste vykonali pre nich osobne.
5. Vrchol - Ľudia vás nasledujú pre to, kto ste a čo predstavujete.
Spojením rád uvedených na týchto stránkach s prácou a ochotou učiť sa, sa môže každý posunúť na vyššiu úroveň líderstva a dosiahnuť tak väčší vplyv.

  • ISBN 978-80-8182-001-4
  • Rok vydania 2015
  • Jazyk Slovenský jazyk
  • Počet strán 306
  • Väzba brožovaná
  • Hmotnosť 272 g
  • Rozmer 140 x 210
  • Odosielame do 48 hodín 
10,99 € 12,90 €
Please select variants first

O autorovi

John C. Maxwell patrí k najpredávanejším autorom, trénerom a rečníkom podľa New York Times, ktorý predal viac ako 24 miliónov kníh v 50 jazykoch. Maxwell bol časopisom Inc. v roku 2014 často označovaný za vedúcu autoritu krajiny číslo jeden a bol označený aj za najpopulárnejšieho odborníka na vodcovstvo na svete. Šesť rokov po sebe bol zvolený za najlepšieho vodcu - profesionála na portáli LeadershipGurus.net.

Je zakladateľom spoločností The John Maxwell Company, The John Maxwell Team a EQUIP, neziskovej organizácie, ktorá vyškolila už viac ako 5 miliónov vedúcich pracovníkov v 180 krajinách. Maxwell každý rok spolupracuje so spoločnosťami z Fortune 500, prezidentmi národov a mnohými z popredných svetových obchodných lídrov.

Po detstve strávenom v Michigane Maxwell navštevoval Ohio Christian University a potom získal magisterský titul a doktorát v odbore náboženstvo. Bol farárom viac ako 30 rokov, kým sa nezačal naplno venovať prednášaniu a písaniu.

Oficiálna stránka : www.johnmaxwell.com