4-hodinový pracovný týždeň

Autor : Ferris Timothy

Vydavateľstvo : Tatran

Kategória : Životný štýl Práca Produktivita Startup

Nepremrhajte celé dni v práci, žite kdekoľvek na svete a staňte sa Novodobým boháčom

Životný štýl, keď mladý človek len drie a skutočný život odkladá na dôchodok, je dnes už prežitok, tvrdí autor. Vo svojej knihe vysvetľuje, že luxusný životný štýl, ktorý si pred dvadsiatimi rokmi užívali len milionári, je dnes dostupný každému. Stačí len využiť všetky moderné možnosti.

Tim Ferriss je nadšený športovec s podnikateľským myslením, ktorý skombinoval tieto svoje dve záľuby. Výsledkom bola spoločnosť BrainQuichen, ktorá sa preslávila predajom nutričných doplnkov pre športovcov. Jeho túžba po úspechu bola obrovská. Väčšinu dňa trávil vo svojom podniku a neraz sa stalo, že zaspal za pracovným stolom. Preto začal premýšľať, či by to nešlo aj ináč. Jednoduchšie!

Chcel byť bohatý, ale mať pri tom aj dostatok voľného času. Celú svoju energiu sústredil do myšlienky, ako na to, a svoje poznatky začal aj sám aplikovať. Podarilo sa. Štvorhodinový pracovný týždeň, ktorý bol preložený do 37 jazykov, je návodom, ako sa stať novodobým boháčom s množstvom voľného času, ale predovšetkým, ako si užívať život plnými dúškami. Tim Ferriss vás naučí ešte niečo - úplne ináč premýšľať, ako tráviť svoj voľný čas a zarábať peniaze. Kniha je obrovskou inšpiráciou pre čitateľov, ktorí sú schopní osvojiť si nové videnie sveta, nové myšlienky a aj ako účelne hospodáriť so svojím časom.

  • EAN 9788022208956
  • Preklad Marianna Bachledová
  • Formát 140x210mm
  • Väzba pevná väzba s prebalom
  • Počet strán 400
  • Dátum vydania 10. 11. 2017 
  • Odosielame do 48 hodín
16,48 € 17,90 €
Please select variants first

Všetky knihy v ponuke od Timothy Ferris :