20 vecí, ktoré viem naisto

Autorka : Karen Casey

Ako žiť pokojne a spokojne

Duchovné povzbudenia, osobné úvahy a zamyslenia pre búrlivé životné obdobia od obľúbenej autorky bestsellerov v oblasti duchovného rozvoja. V dvadsiatich výstižných a pútavých kapitolách sa s nami autorka podelí o to najdôležitejšie, čo vie o strate, bezpodmienečnej láske, pocite bezpečia, vzdávaní sa, bezmocnosti, vnútornom pokoji, sile a strachu.

V knihe sa dozvieme, že uzdraviť sa môžeme iba vďaka vzťahom, že sme vždy presne tam, kde máme byť a každá láskyplná myšlienka je pravdivá, že niektoré lekcie budeme opakovane prežívať, až kým sa z nich nepoučíme a mnoho ďalších nesmierne múdrych a platných poznatkov, ku ktorým dospela autorka počas svojich osemdesiatich rokov života.

Úprimne a so súcitom hovorí o svojich osobných skúsenostiach a zároveň nám pomáha pochopiť zmysel nášho vlastného života a posunúť sa na duchovnej ceste.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093906

ISBN 978-80-8109-390-6 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 23.3.2020

Počet strán 128

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

8,99
Please select variants first

O autorke

Karen Casey, Ph.D., je spisovateľka žijúca na Floride, ktorá vydala svoju prvú knihu "Každý deň je nový začiatok" v roku 1982. Z tejto dennej meditačnej knihy pre ženy sa predalo viac ako 3 milióny výtlačkov. Po tejto knihe nasledovala ďalšia, "Sľub nového dňa" z roku 1983. čo bola ďalšia denná meditačná kniha pre mužov i ženy pri hľadaní vyrovnanosti. Predalo sa z nej viac ako 1,5 milióna kópií.

Za svoj život vydala 28 kníh, z ktorých predala spolu cez 10 miliónov výtlačkov. Ako spisovateľka sa zameriava na rozvoj duchovného rastu a posilňovanie dvanásťkrokového uzdravenia. Svoju inšpiráciu hľadá najmä v klube anonymných alkoholikov medzi osudmi ľudí, ktorí si prešli peklom závislosti. Keď nepíše, pravdepodobne prednáša, alebo podniká workshopy pre svojich priaznivcov po celom svete. Počas štyridsaťročného pôsobenia v liečebniach, hovorila s desiatkami tisíc po celom svete na tému duchovný rozvoj a závislosti. Ako sama hovorí: "Z každej skúsenosti rastie moja vďačnosť. A z každej skúsenosti rastie moje odhodlanie pokračovať".

Všetky knihy v našej ponuke od Karen Casey :