13 vecí, ktoré psychicky silné ženy nerobia

Autorka : Amy Morin

Ovládnite svoju silu, prejavte svoju sebadôveru a nájdite svoj autentický hlas pre zmysluplný a radostný život

Kniha skúma oblasti, na ktoré sa ženy, ale aj celá spoločnosť, musia zamerať, ak chcú byť (a zostať) psychicky silné. Poskytuje premyslené a inteligentné rady, praktické návody a špecifické stratégie, ktoré autorka ilustruje na svojich osobných skúsenostiach, príbehoch svojich pacientov a známych aj neznámych príkladoch žien, ktoré pôsobia v rôznych odvetviach priemyslu a pop-kultúry.

Ukazuje, že zdravé, psychicky silné ženy netrvajú na dokonalosti, neporovnávajú sa s inými ľuďmi, nepovažujú zraniteľnosť za slabosť a nedovoľujú, aby ich pochybnosti o sebe brzdili v dosahovaní vytýčených cieľov. Autorka bestsellerov Amy Morin znova napísala múdru, realistickú a dôležitú knihu, ktorá môže pomôcť každej žene v osobnom rozvoji, a tým zlepšiť nielen jej život, ale aj celú našu spoločnosť.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093838

ISBN 978-80-8109-383-8 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 27.1.2020

Počet strán 328

Väzba mäkká

Odosielame ihneď

12,99
Please select variants first

O autorke

Amy Morin je úspešná psychologička, koučka a motivačná rečníčka. V živote to však nemala jednoduché. Ako 23 ročnej jej zomrela matka a hneď tri roky na to manžel. Ako sama hovorí, bolo to jej najťažšie obdobie v živote, ale posunulo ju to veľmi vysoko.

Učí ľudí vyťažiť zo seba maximum, aj napriek nepriazni osudu. Venuje sa štúdiom mentálne silných ľudí a študuje, ktoré veci nerobia v porovnaní s inými ľuďmi. Už jej prvú knihu, "Čo mentálne silní ľudia nerobia" zaradil Wall street journal k bestsellerom a objavila sa v knižniciach mnohých fanúšikov tohto typu literatúry.

Pre tento rok chystá Amy aj vydanie novej knihy, "Čo robia mentálne silné deti" na ktorú sa už veľmi tešíme. Mala by v USA vyjsť v Apríli 2021. Popri kariére spisovateľky a psychoterapeutky prednáša na mnohých univerzitám a je častým hosťom prestížnych talkshows. Objavila sa už aj v magazínoch ako napríklad Forbes, alebo Guardian.

Aktívna je aj na sociálnych sieťach, najmä produkovaním svojich vlastných podcastov s názvom Podcast mentálne silných ľudí. Jej vidá na Youtube (obzvlášť video z TEDX z roku 2015) dosahujú stále mimoriadnu sledovanosť.

Oficiálna webstránka : www.amymorinlcsw.com

Všetky knihy v našej ponuke od Amy Morin :