13 vecí, ktoré psychicky silné ženy nerobia

Autorka : Amy Morin

Ovládnite svoju silu, prejavte svoju sebadôveru a nájdite svoj autentický hlas pre zmysluplný a radostný život

Vydavateľstvo : Eastone Books

Kategórie : Ženy Životný štýl

Kniha skúma oblasti, na ktoré sa ženy, ale aj celá spoločnosť, musia zamerať, ak chcú byť (a zostať) psychicky silné. Poskytuje premyslené a inteligentné rady, praktické návody a špecifické stratégie, ktoré autorka ilustruje na svojich osobných skúsenostiach, príbehoch svojich pacientov a známych aj neznámych príkladoch žien, ktoré pôsobia v rôznych odvetviach priemyslu a pop-kultúry.

Ukazuje, že zdravé, psychicky silné ženy netrvajú na dokonalosti, neporovnávajú sa s inými ľuďmi, nepovažujú zraniteľnosť za slabosť a nedovoľujú, aby ich pochybnosti o sebe brzdili v dosahovaní vytýčených cieľov. Autorka bestsellerov Amy Morin znova napísala múdru, realistickú a dôležitú knihu, ktorá môže pomôcť každej žene v osobnom rozvoji, a tým zlepšiť nielen jej život, ale aj celú našu spoločnosť.

  • EAN 9788081093838
  • ISBN 978-80-8109-383-8 
  • Rozmery 145 × 207 mm 
  • Termín vydania 27.1.2020
  • Odosielame ihneď
9,99 € 12,99 €
Please select variants first

BOOKTURE "13 vecí, ktoré psychicky silné ženy nerobia"

Netradičný darček, alebo možnosť, ako mať myšlienky z tejto knihy stále na očiach a tým podporiť ich používanie v každodennom živote.

Kniha v obraze, alebo po našom "Bookture". Obraz zachytáva myšlienky z knihy "13 vecí, ktoré psychicky silné ženy nerobia" od Amy Morin.

Keďže vracať sa stále ku knihe nie je príliš komfortný spôsob, ako si stále pripomínať jej posolstvo, tak sme pre Vás pripravili obraz, v ktorom budete mať vybrané myšlienky z tejto knihy vždy na očiach ...

Viac tu. 

Všetky knihy v ponuke od Amy Morin :