100 vecí, ktoré robia úspešní ľudia

Autor : Nigel Cumberland

Jednoduché rady pre lepší život

Úspech znamená pre každého niečo iné a nemusí to byť len niečo materiálne. Človek je skutočne úspešný, len ak má zároveň pocit spokojnosti a naplnenia. Ako sa dopracovať k úspechu a zároveň k dobrému životu, na to vám dá odpoveď táto kniha.

Každá z jej sto kapitol obsahuje dôležitú myšlienku, ktorá vám pomôže osvojiť si optimálny postoj a spôsob myslenia, vedúci k úspechu v akejkoľvek oblasti života: v práci, vo vzťahoch, v rodičovstve, v starostlivosti o zdravie a kondíciu, vo finančnej oblasti, vo vzdelávaní sa a v osobnom raste či v príprave na pokojný dôchodok. Tieto myšlienky autor, uznávaný kouč, doplnil o praktické rady a tipy, ako ich ihneď začať uplatňovať.

Vydavateľstvo Eastone Books

EAN 9788081093289

ISBN 978-80-8109-328-9 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 11.5.2017

Počet strán 224

Väzba brožovaná

Odosielame ihneď

9,99
Please select variants first

O autorovi

Nigel je spoluzakladateľom spoločnosti The Silk Road Partnership a je mentorom a koučom spoločností, ktorý pracuje s lídrami a ich tímami v celej rade globálnych organizácií a nadnárodných spoločností.

Predtým pôsobil v krajských vedúcich pozíciách v rôznych nadnárodných spoločnostiach vrátane najväčšej personálnej skupiny na svete Adecco, ako aj spoločností Dalgety plc, Coats plc a Harvey Nash plc. Potom sa stal podnikateľom založením vlastnej náborovej spoločnosti v Hongkongu a Číne, ktorá bola v roku 2006 predaná najväčšej náborovej skupine vo Veľkej Británii, spoločnosti Hays plc.
Je členom správnej rady United World Schools, je Freeman of the City of London, je akreditovaným EMCC koučom a mentorom, je členom britského Chartered Institute of Management Accountants a je držiteľom titulov BA a MA a titulu z ekonómie z Cambridge University vo Veľkej Británii. Popri svojej práci sa venuje ešte aj rôznym charitatívnym projektom pre školy a vzdelávacie inštitúcie.