100%-ná istota

Autor : Ed Ludbrook


Vzorec úspechu, vďaka ktorému môže obyčajný človek zarobiť neobyčajné množstvo peňazí, je jednoduchý: musíte byť v správnom odvetví, v správnom čase a so správnym podnikaním.
Po fenomenálnom období rozvoja narástlo odvetvie sieťového marketingu vo viac než 100 krajinách na desiatky miliárd z predaja. V súčasnosti skončilo fázu rastu a teraz prechádza do fázy dozrievania. A práve toto je fáza, keď vysoká produktivita tvorí vysoký zisk. Je to fáza, v ktorej dokážu zarobiť peniaze aj ľudia s obavami z rizika.
Ed Ludbrook aktualizoval svoju pôvodnú knihu s využitím najnovších faktov a analýz, takže budete mať 100 %-nú istotu, že toto je podnikanie, do ktorého sa treba v dnešnej dobe zapojiť.

Vydavateľstvo : Eastone Books

EAN 9788081091568 

ISBN 978-80-8109-156-8 

Rozmery 145 × 207 mm 

Termín vydania 1.2.2011

Počet strán 125

Väzba brožovaná

Odosielame do 48 hodín

7,99
Please select variants first

O autorovi

Ed Ludbrook je motivačný rečník, autor a podnikateľ. Je zakladateľom spoločnosti Dacxi, ktorá sa venuje práci s kryptomenami. Je uznávaným autorom motivačných kníh s tématikou sieťového marketingu. Patrí medzi autorov, ktorí sa zaradili do prestížneho rebríčka s viac, ako miliónom predaných kníh. Venuje sa aj Crowd fundingu a podporuje startupové spoločnosti po celom svete.

V súčasnej dobe pracuje na knihe zaoberajúcej sa kryptomenami a ich obchodovaním. Patrí medzi priekopníkov nových foriem investovania a pomáha práve spoločnostiam pôsobiacim v odvetví investícií a financií. Je aktívny aj na sociálnych sieťach, kde má na svojich profiloch milióny zanietených sledovateľov, ktorých pravidelne informuje o novinkách z oblasti kryptomien.