MOTIVAČNÉ OBRAZY a "BOOKTURE"

Citáty a prejavy známych osobností spracované v grafickej podobe, aby vám prinášali každodennú motiváciu a zároveň tvorili vkusný a štýlový doplnok vašej domácnosti, kancelárie, kaviarne, alebo obchodu.

"Bookture" sú myšlienky z kníh zakomponované do obrazov. Predstavujú možnosť, aby ste mali svoju obľúbenú knihu a to podstatné z nej vždy pred očami. Nielen estetická ,ale aj obsahová stránka obrazu vie byť v tomto prípade užitočná. Už nemusíte listovať vo vašej obľúbenej knihe, aby ste sa dostali k tomu dôležitému. Zaveste si obraz na miesto, ktoré Vám vždy pripomenie, v čom máte na sebe pracovať, alebo podľa akých zásad žiť.  

Motivačné obrazy a "Booktures" (názov sme si vymysleli a je spojením anglických slov "book" a "picture") sú dostupné  vo viacerých veľkostiach : 30x40 cm, 40x50 cm a 50x70 cm. Výtlačky dodávame zabalené v tubuse, ktorým zabezpečujeme, aby sa obraz dostal neporušený až do Vašich rúk.

Ukážka "BOOKTURE" z knihy "Návrat do kaviarne na konci sveta"
Ukážka "BOOKTURE" z knihy "Návrat do kaviarne na konci sveta"

Pokiaľ sa rozhodnete obraz darovať, môžeme Vám dodať zakúpený obraz aj spolu s knihou zabalený v darčekovom balení. Prípadne pridať venovanie, alebo ho vieme doručiť aj priamo na Vami vybranú adresu.

      Veríme, že toto je cesta, ako napomôcť Vášmu lepšiemu ja, aby sa neustále zdokonaľovalo, aby ste svoje ciele dosahovali efektívnejšie a aby Vám tieto naše obrazy neustále pripomínali to, že osobný rast a prekonávanie samých seba sú predpokladom úspešného a šťastného života.

Zmeňte svoju kanceláriu, prípadne firmu na miesto, kde budú tieto obrazy prispievať k efektívnejšiemu fungovaniu Vašich zamestnancov a kolegov. V prípade záujmu vieme obrazy personalizovať aj s logom Vašej spoločnosti. Pre viac informácií o personalizácií obrazov nás prosím kontaktujte prostredníctvom formuláru, uvedeného na našej stránke.

Pri tlači používame polomatný papier o hmotnosti 300 gramov. Tlač realizujeme prostredníctvom digitálnej tlače tlačiarňami značky EPSON, ktoré pri tlači využívajú technológiu na báze vody. Práve tieto tlačiarne a proces výroby našich obrazov zaručuje ich farebnú stálosť a kvalitu počas ďalších rokov.

Všetky obrazy a "Bookture"