Susan Stiffelman

14.05.2021

Susan Stiffelman je manželská a rodinná terapeutka, učiteľka a licencovaná psychoterapeutka. Už viac ako 30 rokov spolupracuje Susan s rodinami na vytvorení väčšej harmónie a hlbšieho spojenia medzi rodičmi a deťmi. Susan tiež poskytuje týždenné poradenstvo v oblasti rodičovstva pre Huffington Post..

Verí, že deti musia vedieť, že sa môžu spoľahnúť na rodičov, ktorí ich budú sprevádzať v ťažkostiach a pádoch ich života. Pravidelne sa objavuje v tlačených a vysielaných médiách vrátane Today Show NBC, The Boston Globe, časopisu Parents, Gaiam TV a Los Angeles Times. Za posledné dva roky hosťovala Susan na štvordňových samitoch Rodičovstvo s prítomnosťou, na ktorých sa zúčastnili významní hostia ako Dr. Jane Goodall, Arianna Huffington, kongresman Tim Ryan, alebo speváčka Alanis Morissette.

Poskytovala svoje poradenstvo v oblasti rodičovstva po celom svete, od Paríža po New York, Tel Aviv až po Senegal. Rodičia na celom svete sa spoliehajú na jej rady a podporu či už prostredníctvom jej populárneho spravodajcu, príspevkov na Facebooku, alebo jej  online kurzov. Má sídlo v Los Angeles, kde udržiava malú súkromnú terapeutickú prax. 

Oficiálna webstránka: www.susanstiffelman.com

Kategórie