Sakhti Gawain

03.06.2021

Shakti bola priekopníkom v oblasti osobného rozvoja. Viac ako dvadsaťpäť rokov bola najpredávanejšou autorkou a medzinárodne uznávanou učiteľkou vedomia. Shakti pomohla tisícom jednotlivcov pri rozvíjaní väčšieho povedomia, rovnováhy a celistvosti v ich živote.

Shakti napísala množstvo kníh považovaných vo svojom odbore za klasiku. Medzi jej úspešné knihy patria bestsellery Kreatívna vizualizácia, Život vo svetle, Cesta transformácie, Štyri úrovne liečenia, Vytvorenie skutočnej prosperity a Rozvoj intuície. Jej kníh sa predalo viac ako 10 miliónov výtlačkov a boli preložené do viac ako tridsiatich jazykov. Bola spoluzakladateľkou spoločnosti New World Library Publishing Company s Marcom Allenom.

Účinkovala na celonárodne publikovaných programoch ako The Oprah Winfrey Show, Good Morning America, Sonya Live, The Larry King Show, The Leeza Show, America's Talking a New Dimensions Radio a bola uvedená v New Woman, New Age Journal a Časopis Time.

Prostredníctvom svojich seminárov a svojich kníh Shakti pomáhala ľuďom liečiť a rozvíjať všetky úrovne ich bytia - duchovné, duševné, emočné, fyzické - a získať prístup k ich intuitívnej vnútornej múdrosti. Zdieľaním myšlienok a postupov, ktoré jej v jej vlastnom živote najviac pomohli, viedla ostatných na ich ceste k vedomejšiemu životu. Pomáhala nám nájsť hlbší zmysel a účel rozvíjaním našich jedinečných darov a schopností.

Shakti bola aj vášnivá enviromentalistka, ktorá verila, že keď vnesieme viac vedomostí do nášho každodenného života, môžeme sa naučiť žiť v rovnováhe na našej planéte.

Kategórie