Robert Kiyosaki

04.05.2021

Je známy, ako autor knihy "Bohatý otec, chudobný otec". Robert zmenil spôsob, akým desiatky miliónov ľudí na celom svete premýšľajú o peniazoch. Je to podnikateľ, pedagóg a investor, ktorý verí, že svet potrebuje viac podnikateľov, ktorí budú vytvárať pracovné miesta.

Bol vyhlásený za vizionára, ktorý má dar na zjednodušenie zložitých konceptov - myšlienok týkajúcich sa peňazí, investovania, financií a ekonomiky. Podelil sa o svoju osobnú cestu k finančnej slobode spôsobmi, ktoré rezonujú medzi publikami všetkých vekových skupín a prostredí. 

Známy je aj tým, že spolu s manželkou Kim vytvoril celosvetovo obľúbenú hru Cashflow, pri ktorej zábavnou formou učí deti a dospelých správne narábať s peniazmi. Robert je autorom 27 kníh, z toho dvoch kníh s Donaldom Trumpom, ktoré napísal ešte predtým, ako sa stal Donald Trump prezidentom Spojených štátov. Robert je častým hosťom rôznych televíznych programov a talkshows po celom svete. Je hostiteľom podcastu Radio Dad Radio Show a svetovo uznávaným rečníkom. Sám seba považuje za celoživotného študenta.

Oficiálna webstránka : www.richdad.com