Robert B. Cialdini

21.03.2021

Robert B. Cialdini strávil väčšinu svojho života skúmaním toho, prečo ľudia hovoria áno na naše požiadavky. Výsledky týchto výsledkov mu priniesli okrem celosvetového uznania aj prvé priečky v rebríčkoch predajnosti magazínu New York Times.

Robert je taktiež celosvetovo uznávaným odborníkom na vplyv a ako ho preniesť eticky do života. Zaujímavosťou je, že robil poradcu Barrackovi Obamovi v jeho kampani na prezidenta USA v roku 2012. Vo svojich knihách prináša čitateľom, ako preniesť výsledky vedeckého výskumu do praxe.

Okrem iného patrí k emeritným profesorom na Arizonskej univerzite a je držiteľom čestných titulov mnohých významných svetových univerzít. V roku 2018 bol uvedený do Americkej akadémie umenia a vied, čo patrí k najprestížnejším oceneniam pre vedcov a umelcov v USA.

Z jeho kníh sa predalo viac ako 5 miliónov výtlačkov a boli preložené do 41 svetových jazykov. Patrí aj medzi špičku v oblasti firemného poradenstva, kde sú jeho klientmi nadnárodné spoločnosti, ako napríklad Google, Microsoft, alebo Coca Cola.

Oficiálna webstránka : www.robertcialdinibf.com

Kategórie