Neil Pasricha

13.05.2021

Neil Pasricha myslí, píše a hovorí o šťastnom živote. Celá jeho súčasná tvorba sa zameriava na témy vďačnosti, šťastia, zlyhania, odolnosti, spojenia a dôvery.

Neil je autorom deviatich kníh a časopisov. Jeho knihy sú podľa New York Times medzinárodné bestsellery a predalo sa z nich viac ako dva milióny kópií v desiatkach jazykov. Prednáša na viac ako 50 prednáškach ročne na miestach, ako sú Harvard, SXSW a Shopify. Jeho prvá TED prednáška "3 A výnimočnosti" je zaradená medzi 10 najinšpiratívnejších vystúpení všetkých čias. 

Je hostiteľom oceneného podcastu Apple "Best of" s názvom 3 knihy, kde sa nachádza na "epickej 15-ročnej ceste za odhalením 1000 najinformatívnejších kníh na svete ". Svoje súčasné príspevky zdieľa na svojom blogu a v sérii bulletinov, ktoré si prečíta viac ako 100 000 ľudí mesačne. Neilova  práca sa zameriava aj na gramotnosť, bibliofíliu a duševné zdravie. Má univerzitné tituly z Queen's University a Harvard Business School. Žije v Toronte so svojou manželkou Leslie a ich štyrmi chlapcami.

Oficiálna webstránka: www.neil.blog

Kategórie