Michael Breus

13.05.2021

Michael J. Breus, Ph.D., je klinický psychológ , diplomant Americkej rady pre spánkovú medicínu a člen Americkej akadémie spánkovej medicíny. Je jedným z iba 168 psychológov na svete, ktorý prešiel komisiou Sleep Medical Speciality bez toho, aby chodil na lekársku fakultu. Dr. Michael Breus bol nedávno menovaný Reader's Digest za najlepšieho špecialistu na spánok v Kalifornii a jedným z 10 najvplyvnejších ľudí na tému spánok . 

Svoje odborné znalosti poskytuje aj značkám ako Hastens Beds, Ebb Therapeutics, Princess Cruise lines , Six Senses Hotel and Spa , Lighting Science Group , Advil PM , Breathe Rite, Crowne Plaza Hotels  a mnohým ďalším.

Prednáša po celom svete pre organizácie ako YPO (Young Presidents Organisation) , nemocnice a lekárske centrá, finančné inštitúcie organizácie, produktové spoločnosti a mnoho ďalších. Pôsobil viac ako 14 rokov ako expert na spánok pre WebMD a tiež píše blog o nespavosti a pravidelne ho nájdete na stránkach Psychology Today a Sharecare . S Dr. Breusom sa uskutočnili rozhovory v reláciách CNN, Oprah, The View, Anderson Cooper , Rachel Ray , Fox and Friends , The Doctors , Joy Behar, The CBS Early Show , The Today Show a Kelly and Michael .

Oficiálna webstránka : www.thesleepdoctor.com

Kategórie