Ken Blanchard, Spencer Johnson - Minútový manažér

11.03.2021

Kniha zjedená počas uspávania a poobedňajšieho spánku mojej dcéry. :-)

Jednoducho napísaná kniha avšak má pomerne veľa čo povedať. Príbeh manažéra, ktorý v riadení svojej firmy používa tri jednoduché metódy na dosiahnutie maximálnej efektivity.

Zo skúsenosti dávam za pravdu autorovi, že autokratický štýl riadenia je v našich zemepisných šírkach veľmi rozšírený. Často práve manažéri čakajú na chyby svojich podriadených a tie sú vyzdvihované a to dobré, čo zamestnanci spravia je normálne... A práve toto je jednou z tém minútového manažéra. Ľudí chváliť.

Odporúčam hlavne manažérom . A fakt sa dá táto kniha aj s robením si poznámok zjesť za dve hodinky

Obľúbený citát :
"Najlepšie strávená minúta je tá, ktorú investujem do ľudí."

Všetky knihy v ponuke od Kena Blancharda : 

Kategórie

O autorovi

Celým menom Kenneth Hartley Blanchard je Americký spisovateľ, obchodný konzultant a motivačný rečník. Jeho rozsiahla autorská činnosť zahŕňa viac ako 60 kníh, kde pôsobil buď ako autor, alebo ako spoluautor. Jeho najúspešnejšia kniha Minútový manažér, ktorá bola vydaná v roku 1982 sa predala vo viac ako 13tich miliónoch výtlačkoch a bola preložená do viac, ako 30tich jazykov.

V roku 2005 bol uvedený do siene slávy firmy Amazon, ako jeden z 25tich najpredávanejších autorov histórie firmy. Je riaditeľom mnohých spoločností, ktoré sa zameriavajú na osobnostný rozvoj a konzultačné služby. Svoje spoločnosti so svojou manželkou zakladali s tromi základnými cieľmi - urobiť zmenu v ľudských životoch, zlepšiť ľudský potenciál a efektivitu na pracovisku a pomôcť organizáciám, aby sa stali dobrými zamestnávateľmi.

oficiálna webstránka : www.kenblanchard.com

Ostatné knihy v našej ponuke na tému práca.

Kategórie