Ken Blanchard, Mark Miller - Veľkí šéfovia

11.03.2021

Príbeh mladého chlapca, ktorý sa po smrti svojho otca snaží naplniť jeho posledné želanie. Aby sa stal lídrom.

Kniha obsahuje (ako všetky knihy Kena Blancharda) krátky a výstižný príbeh v ktorom stručne vykresľuje, ako sa stať lídrom a najmä prvky, ktoré sú pri ceste k líderstvu dôležité. Medzi riadkami cítiť z knihy aj takú tú "človečinu", ktorá často v tomto type literatúry chýba. Uvedomil som si napríklad aj môj vzťah s otcom, ktorý nebol vždy ružový. A hlavne potrebu práce na ňom...

Celá podstata knihy je postavená na slove RAST, čo je skratkou slov R... A.... S.... T..... Nemôžem predsa prezradiť všetko:-)

Obľúbený citát :

"Múdrosť je schopnosť aplikovať znalosti, zručnosti a životné skúsenosti vhodným spôsobom vo vhodný čas" 

Ľutujeme, ale táto kniha je vypredaná. 

Všetky knihy v našej ponuke od Kena Blancharda :

Kategórie

O autorovi

Celým menom Kenneth Hartley Blanchard je Americký spisovateľ, obchodný konzultant a motivačný rečník. Jeho rozsiahla autorská činnosť zahŕňa viac ako 60 kníh, kde pôsobil buď ako autor, alebo ako spoluautor. Jeho najúspešnejšia kniha Minútový manažér, ktorá bola vydaná v roku 1982 sa predala vo viac ako 13tich miliónoch výtlačkoch a bola preložená do viac, ako 30tich jazykov.

V roku 2005 bol uvedený do siene slávy firmy Amazon, ako jeden z 25tich najpredávanejších autorov histórie firmy. Je riaditeľom mnohých spoločností, ktoré sa zameriavajú na osobnostný rozvoj a konzultačné služby. Svoje spoločnosti so svojou manželkou zakladali s tromi základnými cieľmi - urobiť zmenu v ľudských životoch, zlepšiť ľudský potenciál a efektivitu na pracovisku a pomôcť organizáciám, aby sa stali dobrými zamestnávateľmi.

Oficiálna webstránka : www.kenblanchard.com

Ostatné knihy v našej ponuke na tému práca.

Kategórie