Keď je nábytok vášeň - Ing. Roman Gejdoš 

27.03.2021

Pán Ing. Roman Gejdoš je spolumajiteľom firmy Decodom, ktorá patrí k najväčším výrobcom nábytku na Slovensku. Rozmach spoločnosti, ktorá má viac, ako 100 ročnú tradíciu nastal práve po vstupe dvojice nových majiteľov. V roku 2013 bol p. Ing. Gejdoš ocenený prestížnym titulom EY podnikateľ roka. Aj napriek súčasnej ťažkej situácií zapríčinenej pandémiou Covid si firma zachovala pôvodný počet zamestnancov a udržala svoju výrobu, za čo vďačí hlavne aktivitám majiteľov. Mnohí z nás poznajú Decodom najmä ako výrobcu kuchýň, no upriamil by som pozornosť aj na ostatný nábytok, ktorý je vyrábaný podľa najvyšších štandardov a v kvalite, ktorá konkuruje akémukoľvek svetovému výrobcovi.

MENO : Ing. Roman Gejdoš

Vek : 53

Ženatý, 3 deti.

Bydlisko : Topoľčany

Spoločnosť : DECODOM - konateľ , www.decodom.sk


Čo považujete za svoj najväčší úspech ?

"Na túto otázku jednoznačne odpovedať neviem. Úspechov a kľúčových udalostí bolo v mojom živote viac a preto o jednom úspechu sa asi hovoriť nedá. No pri každom mojom úspechu pri mne boli ľudia, ktorí mi verili a motivovali ma, aby som sa o niečo pokúsil a dával si ciele do budúcna.

Akú najväčšiu chybu ste kedy urobil ?

To sa ešte len ukáže, ak sa veci okolo nebudú vyvíjať tak, ako som si myslel. Mám na mysli vstup do politiky a moju možno idealistickú predstavu o možnej zmene k lepšej a zodpovednej práci, ktorá zlepší život ľuďom na Slovensku. 

Čo považujete v živote za dôležité ? 

Aby mal život zmysel.

Čo si najviac vážite na ľuďoch? 

 Ľudskosť, empatickosť, ústretovosť , srdečnosť a nezištnosť.

Vaša obľúbená kniha ? 

Je toho viacej, ale najradšej mám knihy o Stevovi Jobsovi a Tomášovi Baťovi.

Vaše životné motto, prípadne obľúbený citát ?

Žiť tak ,aby som si na konci života "na smrteľnej posteli" nevyčítal, že som niečo neurobil, alebo neskúsil, čo mohlo priniesť ľuďom v mojom blízkom okolí radosť , pomoc, povzbudenie, motiváciu, alebo inšpiráciu.

Je niečo, čo by ste rád odkázal našim čitateľom a fanúšikom ? 

Skúste žiť nie len pre seba, ale aj pre druhých ľudí. Čím viac budete dávať ,tým viac budete dostavať. Ak niečo dávate, dávajte to nezištne a uchovávajte si pozitívnu energiu a pozitívne myšlienky. :-)