David Meerman Scott

29.04.2021

David Meerman Scott je marketingový stratég, autor, podnikateľ, investor a poradca, ktorý pomáha rozvíjajúcim sa spoločnostiam. Za úspechom spoločností podľa neho 3 základné prvky : "Vášeň, prepojenie a intenzita." Je autorom 14 kníh, z ktorých štyri sa stali medzinárodnými bestsellermi. 

Jeho život je vskutku zaujímavý. Napríklad jeho známou záľubou je zbieranie artefaktov na tému Apollo 15, bol jedným z prvých mužských modelov, ktorý pracovali v Japonsku a svoje prednášky si naplno užíva. V krajine, v ktorej svoju prednášku organizuje, sa vždy naplno snaží využiť každú voľnú chvíľu návštevou rôznych lokálnych atrakcií.

Je aj známym enviromentalistickým aktivistom, kde sa venuje najmä ochrane a záchrane dažďových pralesov. Svoje meno Meerman začal používať v roku 1999, nakoľko v USA je meno Scott veľmi rozšírené a často si ho mýlili s inými známymi Davidami Scottmi. Je veľkým fanúšikom koncertov. Ako uvádza na svojom webe, zúčastnil sa doteraz na 708 živých koncertoch a vystúpenie "Grateful dead" navštívil už 75 krát.

Oficiálna webstránka : www.davidmeermanscott.com