Chris Voss

05.06.2021

Svoje dlhoročné skúsenosti s medzinárodnými krízami a rokovaniami využil pri vývoji jedinečného programu a tímu, ktorý tieto globálne overené techniky uplatňuje v obchodnom svete.

Pred rokom 2008 bol Chris vedúcim medzinárodným vyjednávačom únosov Federálneho úradu pre vyšetrovanie a zástupcom FBI pre rokovania o rukojemníkoch pre pracovnú skupinu rukojemníkov Národnej rady pre bezpečnosť. Počas svojej vládnej kariéry tiež zastupoval vládu USA na dvoch medzinárodných konferenciách skupiny G-8 ako expert na únosy. Predtým, ako sa stal vedúcim medzinárodným vyjednávačom únosov FBI, pôsobil Christopher ako hlavný krízový vyjednávač pre newyorskú mestskú divíziu FBI. Christopher bol 14 rokov členom spoločnej teroristickej pracovnej skupiny v New Yorku.

Počas Chrisovho 24-ročného pôsobenia v kancelárii bol vyškolený v umení vyjednávania nielen FBI, ale Scotland Yard a Harvard Law School. Je tiež držiteľom Ceny generálneho prokurátora za vynikajúcu prácu v oblasti presadzovania práva a Ceny FBI Agents Association for Distinguished and Exemplary Service.

Chris učil obchodné rokovania v programe MBA ako  profesor na Marshallovej škole podnikania na University of Southern California a na McDonough School of Business na Georgetown University. Vyučoval obchodné rokovania na Harvardovej univerzite, prednášal na Kellogg School of Management na Northwestern University, IMD Business School vo Lausanne vo Švajčiarsku a Goethe School of Business vo Frankfurte nad Mohanom. Od roku 2009 Christopher tiež pracoval v spoločnosti Insite Security ako ich výkonný riaditeľ pre prax riešenia únosov.

Oficiálna webstránka : https://www.blackswanltd.com/

Kategórie