Brendon Burchard

15.05.2021

Brendon Burchard je trojnásobne najpredávanejší autor New York Times , globálne uznávaný tréner a jeden z najsledovanejších a najcitovanejších trénerov osobného rozvoja s viac ako 10 miliónmi sledovateľov v rámci svojich značiek. Časopis Oprah ho označil za "jedného z najvplyvnejších vodcov osobného rastu". Forbes.com ho označil za "popredného svetového výkonného trénera". Larry King ho nazval "popredným svetovým trénerom v oblasti života" a časopis Success Magazine ho radí medzi 25 najvplyvnejších učiteľov úspechu spolu s Oprah Winfreyovou, Dr. Phil, Tony Robbinsom, Timom Ferrissom, Ariannou Huffingtonovou a Deepakom Choprom.

Jeho vášeň pre osobný rozvoj a trénovanie sa začala kryštalizovať po autonehode, keď mal 19 rokov. Traumatická udalosť viedla k jeho viere, že na konci nášho života sa všetci opýtame: "Žil som? Miloval som? Bolo mi to jedno? " Tieto otázky tvoria témy, ktoré sa tiahnu v celej jeho práci a praxi. Je priekopníkom online vzdelávania a vydal viac ako 20 online kurzov osobného rozvoja, ktoré absolvovalo viac ako 3 000 000 študentov vo viac ako 100 krajinách sveta. Jeho kurzy na témy ako motivácia, dôvera, návyky, produktivita a vplyv sú najsledovanejšie na svete a komerčne veľmi úspešné. Brendon bol prvým online trénerom osobného rastu v histórii, ktorý vytvoril, vyrobil, zahviezdil a predal online kurz, ktorý pri spustení (2009) vygeneroval tržby viac ako milión dolárov. 

Brendonove motivačné výukové programy pre sociálne médiá boli zobrazené viac ako 300 miliónov krát iba na jeho osobných účtoch (5 miliónov fanúšikov na Facebooku, 800 000 predplatiteľov YouTube a 900 000 fanúšikov Instagramu).  Jeho podcast The Brendon Show má viac ako 60 miliónov stiahnutí a streamov a strávil viac ako 6 rokov v prvej tridsiatke svojej kategórie. Jeho zoznam e-mailových bulletinov s osobným rozvojom má viac ako 3 milióny predplatiteľov. S manželkou žijú v domoch na horách alebo na odľahlej pláži, preto len zriedka robí rozhovory pre médiá. Uprednostňuje čítanie, výskum, natáčanie, výučbu online a vytváranie obsahu. 

Oficiálna webstránka : www.brendon.com

Kategórie