Anita Moorjani

13.05.2021

Anita Moorjani je medzinárodnou rečníčkou a spisovateľkou. Po 4-ročnom namáhavom boji s rakovinou upadla do kómy. Keď sa jej lekári pokúšali zachrániť život, prežila svoj "zážitok blízko smrti". Dostala možnosť vrátiť sa do svojej fyzickej formy, alebo pokračovať do "novej ríše večnosti". Vybrala si prvú možnosť a do niekoľkých týždňov sa jej telo samo zbavilo všetkých nádorov. Lekári ju prehlásili za úplne zdravú.

Tento zážitok ju priviedol k napísaniu svojich diel, ktoré sa stali bestsellermi a po celom svete sa predalo viac ako milión kópií jej kníh, ktoré boli uverejnené vo viac ako 45 jazykoch. Anita bola obľúbencom zosnulého Dr. Wayna Dyera, ktorý ju uviedol na svetovú scénu už v roku 2011. Jej tvorba stále chytá za srdcia a púta pozornosť miliónov ľudí po celom svete. Prestížna publikácia Spojeného kráľovstva, Watkins Journal, zaraďuje Anitu medzi 100 najlepších z "Najvplyvnejších žijúcich duchovných na svete". "

Cestuje po svete a s ladnosťou jej vlastnou hovorí svoju "pravdu" pred vypredanými publikami. So svojim manželom Dannym žije v spojených štátoch amerických.

Oficiálna webstránka : www.anitamoorjani.com

Kategórie