Allen P. Adamson

15.05.2021

Allen Adamson, spoluzakladateľ a partner spoločnosti Metaforce."Hlavným dôvodom úspechu alebo neúspechu organizácie je schopnosť zostať relevantná. Mať prostriedky na strategický posun vpred pred akcelerujúcimi zmenami na trhu je najdôležitejšou zo schopností, ktorú môže organizácia mať. " To je definícia, ako uspieť podľa Allena Adamsona.

Allen Adamson je uznávaným odborníkom vo všetkých disciplínach brandingu. Pracoval so širokým spektrom spotrebiteľských a podnikových spoločností v odvetviach od baleného tovaru a technológií cez zdravotníctvo a finančné služby až po pohostinstvá a zábavu. Vďaka svojej perspektíve a skúsenostiam Allen pomohol svojim klientom pochopiť a aktivovať stratégie, ktoré im umožňujú posunúť sa pred konkurenciu, a to zvýšením hodnoty značky. 
 
 Vo svojej kariére spolupracoval s celým radom ikonických značiek vrátane spoločností Accenture, GE, Johnson & Johnson, FedEx, HBO, Marriott, MetLife, P&G, Sony a Verizon. Často je ako autor  citovaný v publikáciách ako sú The New York Times, Wall Street Journal, Advertising Age, USA Today, Washington Post a Forbes, pre ktoré pravidelne píše rubriku o aktuálnych témach. 

Oficiálna webstránka : www.metaforce.com

Kategórie